Akmetal Çöp Konteyner İmalat Sanayi Ltd. Şti. olarak Antalya ve çevresinde faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimizi Antalya’nın bütün bölgelerine teslim ediyoruz. Dilerseniz imalathanemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.  Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için info@akmetal.com.tr  adresine mail atabilir veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Çöp Konteyneri Fiyatları Antalya

Çöp konteyneri fiyatları teslimat maliyetleri ve ürün sınıfları da göz önünde bulundurularak farklılıklar gösterir. Ürün fiyatlarımızı internet sitemizden inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir veya formumuzu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal Çöp Konteyneri Antalya

Antalya ve çevresi illere metal çöp konteyneri ürünlerimizi toptan alımlarda teslim ediyoruz. Ürün fiyatlarımıza teslimat fiyatı dahil değildir, teslimat fiyatlarımız alıcılar tarafından ödenmektedir. Antalya’da metal çöp konteyneri ürünleri için en uygun fiyatları firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Antalya Ürün ve Hizmetlerimiz

Antalya ve çevresindeki illerde firma kalitemizi ortaya koyarak çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.