Belediyeler için özel olarak ürettiğimiz baskılı çöp konteynerleri için fabrikamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Metal çöp konteynerleri çevremizi daha temiz tutmak ve insan sağlığının önemi açısından oldukça önemlidir. Ürettiğimiz çöp konteyneri ürünlerini aşağıdaki sayfalardan inceleyebilirsiniz.

Belediye Metal Çöp Konteyneri

Belediyelere özel olarak sunduğumuz metal çöp konteynerlerimize göz atmak için fabrikamızı ziyaret edebilir veya internet sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz. Sahip olduğumuz metal çöp konteynerleri sayfanın sonunda listelenmiştir.

Belediye Çöp Konteyneri Fiyatları

Belediyeler için çöp konteyneri fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Belediye çöp konteyner fiyatları ürün boyutlarına ve ölçülerine göre hesaplanır. Akmetal olarak İstanbul ve çevresinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçmek için telefonla arayabilir veya e-mail gönderebilirsiniz.

İstanbul Belediye Çöp Konteyneri

İstanbul ve çevresindeki belediyelere çöp konteyneri imalatı hizmeti sunuyoruz. Sahip olduğumuz çöp konteyneri kategorilerini ve ürünlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Belediyelere en uygun fiyatları sunan imalatçı firmamızla iletişime geçmek için telefon numarasından arayabilirsiniz veya e-mail gönderebilirsiniz.

Çöp Konteyneri

Metal Çöp Konteyneri

Plastik Çöp Konteyneri

Belediye Çöp Konteyneri Boyutları

Belediyeler için özel olarak ürettiğimiz çöp konteyneri boyutları aşağıda listelenmiştir.