Akmetal Çöp Konteyner İmalat Sanayi Ltd. Şti. olarak Bulgaristan ve çevresinde faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimizi Bulgaristan’ın bütün bölgelerine teslim ediyoruz. Dilerseniz imalathanemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.  Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için info@akmetal.com.tr  adresine mail atabilir veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bulgaristan Çöp Konteyneri Firması

Bulgaristan bölgesinde faaliyet gösteren çöp konteyneri üreticisi firması olarak Bulgaristan ve çevresine çöp konteyneri satışı gerçekleştiriyoruz. Diğer hizmet bölgelerimiz için fabrikamıza ulaşabilirsiniz.

Çöp Konteyneri Fiyatları Bulgaristan

Çöp konteyneri fiyatları teslimat maliyetleri de göz önünde bulundurularak farklılıklar gösterir. Ürün fiyatlarımızı internet sitemizden inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir veya formumuzu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bulgaristan Ürün ve Hizmetlerimiz

Bulgaristan ve çevresindeki ülkelerde firma kalitemizi ortaya koyarak çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çöp Konteyneri

Metal Çöp Konteyneri