Çöp konteyneri imalatı alanında 15 yıllık tecrübemizden ilham alarak hizmet vermekteyiz. Özellikle metal çöp konteyneri alanında İstanbul çevresindeki en uygun fiyata ve kaliteye sahibiz. Sahip olduğumuz metal çöp konteynerlerini sayfanın aşağısındaki yer alan katalogdan inceleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulamıyorsanız iletişim formumuzdan veya telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal Çöp Konteynerleri

Metal çöp konteyneri imalatı fiyatları, teslimat şekli ve boyutları hakkında detaylı bilgi almak için hemen arayın. Alternatif olarak ürünlerimizi sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ürün Boyutlarına Göre Çöp Konteyneri İmalatı

Çöp konteyneri imalatı sürecimizde ürün boyunlarına göre ve üretim istediğiniz sayıya göre üretilmektedir. Üretimini yaptığımız ürün boyutları aşağıda listelenmiştir.

  • 240LT Çöp Konteyneri
  • 400LT Çöp Konteyneri
  • 800LT Çöp Konteyneri
  • 1100LT Çöp Konteyneri

Diğer Çöp Konteyneri İmalat Alanlarımız

Arama seçeneklerinizi kolaylaştırarak internet sitemiz içerisinde daha faydalı bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Metal çöp konteyneri imalatı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Metal çöp konteyneri imalatı

İstanbul çöp konteyneri